Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Je noční vidění pro myslivce legální?

Noční vidění je užitečná technologie, kterou už desítky let oceňují mimo jiné i lovci. Není se čemu divit - možnost provádění pozorování v náročných světelných podmínkách je neocenitelná při lovu v hustém lese po setmění. Jeužitečná také během seznamování se s terénem, hledání stop nebo stopování postřeleného zvířete. Jak noční vidění funguje a jaké lovecké noční vidění si vybrat? Podívejte se níže.

25755 bez-nazvu

Číst dál: Je noční vidění pro myslivce legální?

Kvalitní rybářské křeslo dokáže značně vylepšit finální zážitek z rybaření

Představte si, že jste v přírodě a rybaříte na svém oblíbeném místě a máte na výběr dvě možnosti. První z nich je mít s sebou kvalitní pohodlné rybářské křeslo, ve kterém se můžete uvelebit, opřít si ruce, dát si pivo a v klidu čekat na úlovek. Druhá varianta je poněkud skromnější. S sebou nemáte žádnou židli, a tak si sednete na tvrdý studený břeh řeky nebo budete několik hodin stát. Tak co? Která varianta zní lépe?

rybářské-křeslo

Číst dálKvalitní rybářské křeslo dokáže značně vylepšit finální zážitek z rybaření

Pouzdro na mobil dokáže vašemu mobilnímu telefonu prodloužit životnost i o pár let

Pokud vám spadl telefon na zem před deseti lety, měl mnohdy jen pár oděrek. Na moderních smartphonech s hliníkovým tělem, lesklých plastech, zařízeních mnohdy dražších a náchylnějších je to už problém. Nejenom, že nechceme mít poškrábaný telefon, ale také, když už k pádu dojde, pavouk na skle je snad o to horší. Pokud se vám, ale stalo, že jste svůj mobilní telefon zcela rozbily nebo si jenom tzv. křupli displej, tak vhodnou volbou proti následnému opětovnému poškození je zaručeně pouzdro na mobilní telefon.

obal

 

Číst dál: Pouzdro na mobil dokáže vašemu mobilnímu telefonu prodloužit životnost i o pár let

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ NENÍ TAK JEDNODUCHÁ ZÁLEŽITOST, JAK SE MOŽNÁ ZDÁ

Možná považované za samozřejmost, veřejné osvětlení nám každý večer umožňuje bezpečné přecházení silnic, určitou ochranu před zloději, kteří se schovávají ve stínech a dalších situacích. Je dobré vědět trochu více o této běžné věci, která nám pomáhá více, než si můžeme uvědomit.

red-sky-3777290 960 720

Číst dál: VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ NENÍ TAK JEDNODUCHÁ ZÁLEŽITOST, JAK SE MOŽNÁ ZDÁ

Jak vyčerpat vodu z vrtu nebo bazénu

Čerpadel existuje několik druhů, laik se v nich velmi těžko orientuje. To je někdy problémem, protože špatně zvolený druh čerpadla může způsobit spíše škody než užitek. V tomto se zaměříme na výběr nejlepšího čerpadla do vrtu.

nejlepší čerpadla do vrtů

Číst dál: Jak vyčerpat vodu z vrtu nebo bazénu