Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Co jsou a jak fungují kuličkové šrouby pro lineární pohyb?

V řadě moderních strojů je potřeba řešit posuv jejich částí v přesných dimenzích a s využitím minimální energie. Vedle řady dalších technicky vyladěných metod se dnes podíváme na zoubek kuličkovým šroubům. Co jsou to kuličkové šrouby, kde je najdeme a v čem je jejich genialita?

ks-1

Číst dál: Co jsou a jak fungují kuličkové šrouby pro lineární pohyb?

Jak se provádí strojní leštění?

Nějaký ten nerezový výrobek má doma určitě každý. Standardně se totiž z tohoto kovu vyrábí nejen dřezy, ale rovněž i kohoutky, várnice a další užitečné výrobky denní potřeby. Samozřejmě, že se z nerezové oceli vyrábí daleko více věcí, které se používají kupříkladu ve stavebnictví, medicíně nebo třeba v potravinářském, respektive chemickém průmyslu.

Číst dál: Jak se provádí strojní leštění?

Chlazení průmyslových hal: v čem je podstata

V průmyslových halách jsou výdaje na energii na větrání a chlazení zařízení důležité, zejména na zajištění optimálních podmínek pro zaměstnance a procesy výroby. Kromě ekonomických aspektů hrají při výběru technologií stále důležitější roli také ekologické otázky - vysoká účinnost, minimální energetické výdaje a vyhýbání se chladivům, které mají vliv na skleníkový efekt. Proto se mimo jiné používá adiabatická technologie chlazení.

Číst dál: Chlazení průmyslových hal: v čem je podstata

Co je to Carboplak

Mezi poměrně nový materiál se řadí Carboplak. Jedná se o polykarbonátové desky, které jsou vyráběny z LEXAN granulátu a jsou tak zárukou vysoké kvality. Tyto desky jsou vybaveny ochrannou vrstvou proti UV záření. Zabraňují tak znehodnocení materiálu a prodlužují jeho životnost. Dodává se v několika barevných odstínech, kdy můžete volit bronz, čirou, opál, případně jinou barvu na vyžádání. Jeho flexibilita vám umožní přizpůsobit si jej dle svých potřeb.

Číst dál: Co je to Carboplak

Kari sítě a hutní materiál pro stavby

Spojení betonu a oceli je téměř nezničitelné a má velkou řadu výhod. Z toho důvod je často využívám ve stavebnictví. Právě o ocelových hutních materiálech a prodeji se dnes trochu pobavíme.

prodej hutního materiálu

Číst dál: Kari sítě a hutní materiál pro stavby