Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Plexi kapsa pro stojan na letáky

Každý se každý den setkává s nejrůznější reklamou, a to v různých podobách. Jednou to může být billboard, podruhé televizní spot a potřetí například leták. Když zůstaneme u letáků nebo novin, tak postupem času se situace zlepšila a nyní máme krásné tištěné stránky plné živých obrázků. V minulých dobách byl letáky pouze černobílé, což nemohlo působit tak jako nyní.

Stojan na letáky

Číst dál: Plexi kapsa pro stojan na letáky

Zkuste to s LED reklamou

Marketing jako takový je velmi důležitou součást obchodování. Skrývá se v něm poměrně značná moc, která spočívá v tom, že jste schopni o sobě říct světu! Jak se vyvíjí společnost, tak i marketing prošel svým vývojem, hold dnes už nezabere po někom křičet nebo dotíravě rozdávat vizitky v obchoďáku. Dnešní dobu lze charakterizovat jako rychlou, drsnou a mnohdy virtuální, takže marketing čekejme taky takový. Marketing je soubor aktivit, které identifikují své vlastní potřeby, a naopak také potřeby vašeho zákazníka.

Číst dál: Zkuste to s LED reklamou

Umělá tráva opět zase jako nová se společností GOLDRETURN

Venku je teď skoro stále krásné počasí, které přímo vybízí k fyzické aktivitě. Tu můžete realizovat buď v přírodě nebo naopak na různých hřištích a sportovištích. Pokud jste fanouškem druhé varianty, zcela oceníte krásný povrch na takovém hřišti v opačném případě může snadno dojít ke zranění vlivem opotřebovaného povrchu, který je následně velmi kluzký.

Číst dál: Umělá tráva opět zase jako nová se společností GOLDRETURN

Nemusíte kupovat, stačí jen půjčit!

Nastala Vám nemilá situace, kdy urgentně potřebujete přepravit větší náklad nebo jen větší počet lidí? Způsobů, jak tuto situaci vyřešit je mnoho, například seženeme víc osobních automobilů, pošleme osoby MHD a není co řešit, nicméně je to zdlouhavé řešení a všichni se shodneme, že zrovna moc elegantní také není. Jak byste se cítili, kdyby Vás někdo pozval na oslavu, ale dodal k tomu jízdní řád autobusové linky! Pro případy nenadálých situací různorodého charakteru existují autopůjčovny.

Číst dál: Nemusíte kupovat, stačí jen půjčit!

Městský mobiliář pozvedne Vaše město!

Co by to bylo za město nebo obec, která by neměla lavičky, koše, parkové sety nebo stojany na kola! Hrůza, že souhlasíte. Tomuto všemu se souhrně říká tzv. městský mobiliář a slouží jen občanům. Měl bychom si jej vážit, ale pokud zpracuje zub času, není cesty zpět a je třeba pořídit nový.

městský mobiliář

Číst dál: Městský mobiliář pozvedne Vaše město!