Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Pouzdro na mobil dokáže vašemu mobilnímu telefonu prodloužit životnost i o pár let

Pokud vám spadl telefon na zem před deseti lety, měl mnohdy jen pár oděrek. Na moderních smartphonech s hliníkovým tělem, lesklých plastech, zařízeních mnohdy dražších a náchylnějších je to už problém. Nejenom, že nechceme mít poškrábaný telefon, ale také, když už k pádu dojde, pavouk na skle je snad o to horší. Pokud se vám, ale stalo, že jste svůj mobilní telefon zcela rozbily nebo si jenom tzv. křupli displej, tak vhodnou volbou proti následnému opětovnému poškození je zaručeně pouzdro na mobilní telefon.

obal

 

Podle čeho vybírat kryt na mobil

V první řadě musíte zjistit jaký typ mobilního zařízení vlastníte a následně podle toho vybrat vhodný kryt na mobil. Špatně zvolený kryt vám nebude sedět rozměry. Následně jaký typ krytu chcete. Existuje mnoho materiálu, můžete vybírat ze silikonu, plastu, ale raritou je také i dřevo. To ale není moc vhodné pro denní použití. Barva, všemožný design, potisk, je to zcela na vás, opravdu je z čeho vybírat. Na trhu najdete opravdu různorodou nabídku.

Existuje ideální řešení?

Ideálním řešením by samozřejmě asi byl nerozbitný telefon, který navíc ani nevyklouzne z ruky. K telefonu s displejem, který se dokáže sám opravit, máme asi ještě daleko, a proto ideální řešení je právě takové, jaké vám bude nejvíce vyhovovat.

Pro uživatelé, kteří telefon často vytahují a hrozí také pád, je ideální buď flipový obal nebo kombinace zadního krytu s tvrzeným sklem. Případně lze různé ochranné varianty také kombinovat. Minimální ochranou vašeho telefonu by však měla být alespoň ochranná fólie. Vždy je to volba mezi estetikou a bezpečností, jedna strana musí vždy ustoupit a záleží na vás, která to bude.