Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Plyšové pouta - splnění vašich tajných tužeb?

Kdo by nechtěl jednou za čas ztratit nebo získat kontrolu? Ať už chcete partnera ovládnout, sami se postavit do submisivní pozice a nebo jen ozvláštnit váš sexuální život, jsou plyšová pouta jeden z produktů, které určitě musíte mít ve své kolekci sexuálních hraček.

49d38ba8f841f487166464d1cbb0f8ba

Číst dál: Plyšové pouta - splnění vašich tajných tužeb?

Interim management

Interim management - J.I.P PRO FIRMY S.R.O.

Máte problém? Odešel Vám zaměstnanec a potřebujete ho rychle nahradit? A nebo Vám onemocněl na delší dobu a potřebujete za něj rychle najít dočasnou náhradu? Nebo prostě potřebujete na chvíli posílit svůj tým? Odpovědí na Vaše problémy může být Interim management.

Číst dál: Interim management

Návod: Jak získat úvěr pro začínající podnikatele

Rozjezd vlastního podnikání je velkým okamžikem pro mnoho podnikatelů, proto je důvodem k obavám z nepoznaného. Mnohdy se však setkáváme s lidmi, kteří mají relativně dobrý podnikatelský záměr, avšak se bojí žádat banku o podnikatelský úvěr nebo naopak úvěr nedostanou. V tomto článku najdete pár rad, kde můžete sehnat peníze pro své podnikání.

podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele

Číst dál: Návod: Jak získat úvěr pro začínající podnikatele

Co je to CRM systém a proč ho potřebujete?

Moderním trendem mezi firmami je využívání tzv. CRM systémů. Setkali jste se někdy s tímto online systémem nebo využíváte jeho výhody? Pokud ano, můžete tento článek ihned zavřít, pokud ne, doporučujeme číst protože si řekneme co to je a co firmám přináší za výhody.

CRM systém

Číst dál: Co je to CRM systém a proč ho potřebujete?

Hydropool spas s.r.o.

Dnes pro Vás máme speciální článek, ve kterém se budeme věnovat společnosti Hydropool spas s.r.o. a službám a produktům, které nabízejí široké veřejnosti. Podle jména jistě někteří bystří jedinci rozpoznají, že budou mít něco společného s vířivkami.

Hydropool spas logo

Číst dál: Hydropool spas s.r.o.