Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Kreativní tvoření s dětmi – šijeme pouzdro na tablet

Zabavit malé dítě je někdy nadliský úkol. Nic se jim nechce dělat a jediná činnost, do které se hrnou, je mlácení do tabletu. Zkuste je zabavit něčím jiným, třeba klasickým tvořením. Čas vám všem rychle uteče a ještě se budete všichni hrozně bavit.

dítě s tabletem

 Napřed ale musíte děti vůbec přimět k tomu, aby s vámi něco takového dělaly. Pokud to není na obrazovce, tak to není cool a nebudou tím ztrácet čas. Jeden ze způsobů, jak takové děti nějak zabavit, je třeba přimět je k ušití vlastního krytu na tablet. A je to i docela jednoduché. Bude vám stačit tablet pro obrys, kus látky a potřeby k šití.

Výroba základu

  1. Dvakát obkreslete tablet na látku. Obrys udělejte trošku větší, aby vám zbylo místo na švy. Podle toho, jaký typ pouzdra se chystáte šít, si obrys upravte.
  2. Obkreslené obdélníky vystřihněte a sešijte k sobě. Na typu stehu nezáleží. Důležité je, aby se vám líbil a samozřejmě tak chvilku držel. Nezapoměňte ale nechat jedu užší stranu volnou, abyste měli kudy tablet dát dovnitř.
  3. Pokud chcete pouzdro zavírat, můžete použít suchý zip a nebo klasické poutko.

Dekorace

Jehly už jsou pryč a vám zbývá jenom pouzdro dozdobit? Pusťte k tomu děti! Dejte jim do rukou lepidla, nálepky, fixky a další potřeby a uvidíte, jak váš obyčejný základ dovedou k naprosté dokonalosti. Až se vyřádí, zůstane vám nejspíš doma spousta nepořádku, ale za tu zábavu to určitě stojí.

Kde koupit materiály?

Materiály k výrobě pouzra na tablet seženete v každém obchodě s kreativními potřebami. Pokud vám ale výběr z obyčejného obchodu nestačí, zamiřte raději na galenterie eshop. Tam najdete tolik látek, že budete přemýšlet o nákupu deseti dalších tabletů, abyste je mohli všechny obléknout do nového.

barevné látky