Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Plyšové pouta - splnění vašich tajných tužeb?

Kdo by nechtěl jednou za čas ztratit nebo získat kontrolu? Ať už chcete partnera ovládnout, sami se postavit do submisivní pozice a nebo jen ozvláštnit váš sexuální život, jsou plyšová pouta jeden z produktů, které určitě musíte mít ve své kolekci sexuálních hraček.

49d38ba8f841f487166464d1cbb0f8ba

Ohleduplnost především při používání plyšových pout

 

Základní a víceméně i povinná poznámka u všech BDSM praktik: Při používání sexuálních hraček, které omezují vašeho partnera, je vždycky důležité být velmi opatrný a pozorný. A nezáleží vůbec na tom, zda-li se jedná o vaše poprvé, nebo jste už ostřílený veterán. Bezpečnost je vždy až na prvním místě. Zajistěte proto, aby se váš partner cítil s plyšovými pouty pohodlně, dbejte na krevní oběh a jakýkoli tlak, který může být vyvíjen na různé končetiny. Proto je potřeba se s partnerem vždycky domluvit, aby nedošlo k jakémukoliv nedorozumění mezi vámi, či snad ještě hůře, aby nedošlo ke zranění jednoho z vás. Nakonec jen doporučíme, vždy si vymyslete společné bezpečné slovo, (můžete ale také i gesto) které vás vrátí zpět do normálu. 

 

Ať už jste dominantní, submisivní nebo střídavý typ, v ložnici můžete vidět přitažlivost toho, že máte nějakou bezpečnou, rozumnou a konsensuální mocenskou hru. Existuje řada skvělých (a ne příliš obtížných) pozic, které můžete vyzkoušet s různými omezeními. 

 

Podívejte se a zjistěte, co by se vám a vašim partnerům mohlo nejlépe hodit - a odtud si užijte bezpečnou a uspokojivou dobu hraní!

 

Historie poutání, aneb poutali se už ve starověku?

 

Potřeba omezovat něčí jednání prostřednictvím připoutanosti je stejně stará jako samotná lidská bytost. Ve starověku měli pouta nepřátelé dávných říší, aby nemohli svým novým pánům utéct. První pouta byly ale však velmi jednoduchá a drsnější než současná. V současné době se pouta také využívají pro zpacifikování zločinců. Postupem času se toto příslušenství stalo humánnějším a zároveň také více efektivnějším. 

 

Mám se stydět, když používám plyšová pouta?

 

Určitě se nemusíte vůbec stydět, když se rozhodnete se svým partnerem opepřit své sexuální hrátky s plyšovými pouty. V současné době se už tak většina párů snaží svůj sexuální život dělat zajímavějším, že se o užívání plyšových pout klidně můžete pobavit i se svými přáteli, když s tím budou souhlasit. A když ne, tak na tom nesejde. Jedná se o váš soukromý sexuání život a v konečném důsledku, jediný kdo s využitím plyšových pout v posteli musí souhlasit, jste vy a váš partner. Proto říkáme jediné, do toho a užijte si to!