Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Výdejníky vody jako moderní řešení zásobování pitnou vodou

Každý to zná, typické vybavení kancelářských kuchyněk skýtá dřez, kuchyňskou linku, stolek, židle, nádobí a zásobníky na pitnou vodu. Dovolte mi zastavit se u posledního zmíněného, tedy u zásobníků vody.

Každý, kdo měl ve své kanceláři tento zásobník jistě ví, že je třeba se o něj starat, ať od logického zásobování barely s vodou přes jejich uložení, dovoz vypotřebovaných barelů až po předcházení tvorby bakterií v uskladněné vodě.

Když si to takto promyslíme, celkem to dá zabrat, pokud nechceme nechat naše zaměstnance umřít žízní nebo případnou bakteriální infekcí. Jedinečným řešením je výdejník vody, pokud jste o něm doposud neslyšeli, tak čtěte pozorně.

Výdejník vody je zařízení, připojené přímo na vodovodní síť. Jedná se o profesionální přístroje pro výdej sodové vody, jemně perlivé vody, chlazené vody, horké vody nebo limonád. Mezi jejich hlavní přednosti patří moderním a ergonomický design, a proto jsou vhodné do kanceláří, jídelen, čekáren, restaurací, barů, sportovních center, provozoven.

Výhody výdejníků vody:

  • moderní design 
  • jednoduchá a pohodlná obsluha stiskem tlačítka
  • optimální i do malých kuchyněk
  • možnost výběru modelu stolního, či samostatně stojícího modelu