Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Z čeho je zmrzlina vyráběná?

Nejlepší věc na létě je zaručeně zmrzlina. Každý chce mít svůj kus sněhu pod kontrolou namísto toho, aby nám padal za kabát a my z něj byli nemocní. Nejeden z nás se při odpočinkové chvilce s oblíbeným dezertem za horkého letního dne ptal: „Z čeho se taková zmrzlina vlastně vyrábí?“. Dnes Vám na tuto otázku nabízíme odpověď.

Zmrzlina

Číst dál: Z čeho je zmrzlina vyráběná?

Rodinný holding: Předání firmy z generace na generaci

Předání rodinného holdingu ze starší generace na mladší začíná být pro řadu českých firem aktuálním tématem. Kultura podnikatelských rodin se do našich krajin pomalu, ale jistě vrací. Chystáte se i vy předat svůj rodinný holding?

choose-direction-PX5R4V8-min.jpg

Číst dál: Rodinný holding: Předání firmy z generace na generaci

4 nejdůležitější věci, které si musíte uvědomit před tím, než prodáte firmu

Před tím, než začnete přemýšlet o prodeji vaší firmy, tak si musíte uvědomit 5 věcí, ve kterých se prodej firmy výrazně liší od běžného prodeje nemovitostí.

 

computer-1185567 1280

 

 

 

Číst dál: 4 nejdůležitější věci, které si musíte uvědomit před tím, než prodáte firmu

INEX váš partner v mezinárodní dopravě

Velmi často se v kontextu s mezinárodní kamionovou dopravou setkáme s několika pojmy. Například s logistikou, podmínkami INCOTERMS, organizací FIATA nebo spedicí. Co říkáte tomu, že si jednotlivé pojmy vysvětlíme. Rozšíříme si tak obzory v dalším odvětví. Tak se pusťme do toho!

Číst dál: INEX váš partner v mezinárodní dopravě

Proč věřit litým epoxidovým podlahám a kde najít ceník

Dnes začneme doslova od podlahy. Do začátku si shrneme, to, co o podlahách víme. Například víme, že navazuje na podkladový materiál, kterým může být v nejnižším patře betonová deska nebo v případě vyšších pater stropní konstrukce. Od podlahy vyžadujeme, aby měla tyto vlastnosti:

 

  • odolnost, 
  • neprůzvučnost, 
  • požární bezpečnost,…

Číst dál: Proč věřit litým epoxidovým podlahám a kde najít ceník