Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Udělejte svou ordinaci příjemnějším místem

Co se Vám evokuje pod slovem zubař? Mnohým z nás to slovo nahání hrůzu, studené pocení a hrůzu, souhlasíte, že ano? Pokud se těchto lidí zeptáme proč jim to způsobuje takové pocity, tak vlastně ani neví. Pokusme se ovšem překonat strach pomocí perfektně vybevené ordinace a příjemného prostředí jak pro personál, tak pro pacienty.

 

vybavení ordinací

Společnost Special Care, která se zabývá distribucí veškerého vybavení do ordinací, má perfektní nábytek Dentiss, určený přímo do zubních ordinací a laboratoří. Nábytek je vyráběn ve třech materiálových verzích čelních ploch, zákazník má tak možnost výběru odstínů. Výsuvy zásuvek jsou již v základním provedení vybaveny výsuvy s tlumením dojezdu. Pracovní plocha je ve standardu v provedení postforming v síle 38 mm. Na přání lze nábytek osadit pracovní plochou z umělého kamene Corian, přírodního kamene či moderní 12 mm kompaktní deskou. 

 

Pokud si nevíte rady, neváhejte tuto společnost kontaktovat a jejich nábytkový specialista zaměří Vaši ordinaci a navrhne optimální řešení nábytku. Ovšem vybavení není jen nábytek, spolčnost Special Care také dodává:

 

  • stomatologické soupravy
  • osvětlení
  • RTG přístroje 2D/3D
  • mikroskopy
  • endodontické pomůcky