Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Proč věřit litým epoxidovým podlahám a kde najít ceník

Dnes začneme doslova od podlahy. Do začátku si shrneme, to, co o podlahách víme. Například víme, že navazuje na podkladový materiál, kterým může být v nejnižším patře betonová deska nebo v případě vyšších pater stropní konstrukce. Od podlahy vyžadujeme, aby měla tyto vlastnosti:

 

  • odolnost, 
  • neprůzvučnost, 
  • požární bezpečnost,…

 

V dnešní době jsou doslova hitem opravy průmyslových podlah technologií epoxidových stěrek. Že nevíte, co je to stěrka? Jedná se o materiál nanášený stíráním, který vytváří hladký povrch. Tato směs se kupuje už hotová v pytlích a je většinou určená pro úpravu zdí a podlah.

 

Opravy podlah se ve většině případů realizují, buď polyuretanovými nátěry nebo  epoxidovými stěrkami. Jejich dokonale hladký, lesklý a vysoce odolný povrch s nádherným trendovým industriálním designem nabírá na popularitě i v domácnostech. Příjemně se jich dotýká a výborně izolují. Podle použitých druhů pryskyřic získávají navíc různé vlastnosti. Mohou se například pochlubit antiskluzovou úpravou, která vznikne přidáním křemičitých částic, přimíchá-li se antistatické vlákno, podlaha bude mít antistatické vlastnosti. Můžeme je také všemožně barevně tónovat a tím vykouzlit originální atraktivní barevné obrazce. Do epoxidových podlah můžeme dokonce vložit barevné chipsy, písky, kamínky, třpytky, plíšky nebo třeba mušličky. Záleží jen na vaší fantazii.

litá epoxidová podlaha

 

Proces revitalizace

 

Součástí revitalizace a rekonstrukce průmyslových podlah je také:

  • oprava výtluků
  • opravy dilatačních spár
  • opravy děr, prasklin a trhlin

Společnost JA Clean primárně nabízí svým zákazníkm komplexní rekonstrukce průmyslových podlah formou výše zmíněných epoxidových stěrek a epoxidových nátěrů. Ovšem s těmito podlahami se můžete potkat také v naprosto odlišnýcém prostředí, než jsou průmyslové haly. Například technologie je již tak vyspělá, že takovou litou podlahu můžete mít i doma a dokonce v obýváku. 

 

 

Výhody litých epoxidových podlah

 

Výhodou těchto stěrek a nátěrů je hlavně snadná údržba, rychlost aplikace a včasná zatížitelnost povrchu (72 hodin). Další nesporné výhody spočívají ve tvrdosti, možností úprav a tónování, opatření antiskluzovou nebo antistatickou vrstvou. Epoxid je možné aplikovat na všechny druhy podkladů. Podmínka spočívá pouze v tom, že je třeba povrch před aplikací dobře upravit. Protože podklad rozhoduje o finálním výsledku a pokud by se stalo, že by nebyl řádně připraven, mohlo by se stát, že by stěrka popraskala a postupně se vydrolila.

 

Nevýhody litých epoxidových podlah

 

Napadá mě jedna a hodně důležitá nevýhoda, jinak skvělé technologie. Jelikož se jedná o poměrně finančně nákladnou operaci, nevyplatí se při použití na malé prostory. Tady platí, že čím větší, tím lepší!

 

Cena litých podlah

 

Jelikož najít ceník litých epoxidových podlah je oříšek, protože cena je jakési know-how každé společnosti, běžně se na internetových stránkách neuvádí, nicméně to není překážkou, protože můžete navštívit web společnosti JA Clean, kde vyplníte poptávkový formulář a díky bleskové reakci budete do pár dnů vědet, kolik Vás rekonstrukce podlahy bude stát. POZOR! Pokud využijete online poptávkový formulář, můžete získat lepší cenu, což se zajisté vyplatí.

litá epoxidová podlaha

 

O firmě JA Clean píší i německé servery:

https://www.welt.sn2world.com/unternehmen/13769-die-investition-in-die-renovierung-eines-industriebodens-zahlt-sich-aus.html