Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Nemusíte kupovat, stačí jen půjčit!

Nastala Vám nemilá situace, kdy urgentně potřebujete přepravit větší náklad nebo jen větší počet lidí? Způsobů, jak tuto situaci vyřešit je mnoho, například seženeme víc osobních automobilů, pošleme osoby MHD a není co řešit, nicméně je to zdlouhavé řešení a všichni se shodneme, že zrovna moc elegantní také není. Jak byste se cítili, kdyby Vás někdo pozval na oslavu, ale dodal k tomu jízdní řád autobusové linky! Pro případy nenadálých situací různorodého charakteru existují autopůjčovny.

Mnoho lidí může namítat, existuje mnoho řešení, jak si dopřát vůz, například:

  • Operativní leasing,
  • Car sharing,
  • Autopůjčovna.

půjčení dodávky brno

Operativní leasing

Jedná se o nejrychlejší cestu k novému vozu. Výhoda spočívá v tom, že po skončení smlouvy patří vozidlo leasingové společnosti, ale máte možnost si po skončení smlouvy vozidlo odkoupit. Kromě pohonných hmot nemáte žádné vedlejší náklady, takže neplatíte povinné ručení, havarijní pojištění, servisní prohlídky, výměny pneumatik, všechny poplatky jsou již zahrnuty již v měsíční splátce. Tento typ leasingu je uzavírá podle počtu najetých kilometrů na období od 12 měsíců do 48 měsíců.

Car sharing

Jedná se o moderní služba, která k nám ze zahraničí určitě dorazila kolem roku 2016. Princip je takový, že si pomocí mobilní aplikace objednáte vůz na individuální časový interval. Tento vůz si poté vyzvednete na určeném místě, a na druhém ho zase vrátíte. Platba probíhá bezhotovostně, takže se Vám z karty strhne určitý finanční obnos.

Operativní leasing je velmi zajímavý, bohužel se jedná o dlouhodobý závazek, takže pro řešení akutní krize není určen. V úvahu tedy připadá Car sharing nebo klasické půjčení. Díky tomu, že Car sharing je teprve rozjíždějící projekt, doporučil bych Vám klasickou půjčovnu a pokud potřebujete přepravit větší počet lidí nebo náklad, tak půjčovnu specializovanou na půjčování dodávek.

půjčení dodávky brno

Potřebujete-li dodávky, společnost Autorentacar je schopna Vám zapůjčit dodávky cenového rozpětí od 500 - 24.000 Kč, záleží, jestli auto potřebujete pouze 4 hodiny nebo naopak celý měsíc. Jako bonus je ke každému vozidlu samozřejmostí zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, letní/zimní pneumatiky, havarijní pojištění, dálniční známka ČR a silniční daň. Dalším příjemným benefitem je to, že za 200 Kč Vám dodávku dopraví přímo na místo, které si určíte, a tak můžete okamžitě začít s prací téměř bez prodlení.

Výhody půjčení dodávky u společnosti Autorentacar:

  1. Pojištění,
  2. Sezonní pneumatiky,
  3. Dálniční známka ČR.