Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Buďte dámou s novou peněženkou

Považujete se za ženu s velkým “Ž”? Tak zajisté víte, že tprávě takovou dámu dělá například chování, vzhled a vkus pro výběr správného oblečení a doplňků. Pokud to nevíte, nebo Vás to překvapilo, měla byste pozorně číst, ať to můžete případně doladit!

Jedním z takových na první pohled ukrytých doplňků v kabelce je peněženka, někdy také portmonka, šrajtofle. Jedná se druh ochranného pouzdra na peníze, platební karty nebo osobní doklady. Peněženka slouží jako místo, kde shromažďujete, třídíte, úschováváte a manipulujete s předměty v ní uložených.

kožené peněženky dámské

 

Svou peněženku si můžete volit téměř dle svých nálad nebo outfitů. Na výběr máte širokou paletu barev, materiálů a velikostí v závislosti na velikosti bankovek a nebo jen vašeho vkusu. Předpokládám, že při výběru sáhnete pro nejpoužívanější typ, tedy kombinovanou peněženku s oddělenými místy pro mince, bankovky, doklady a platební karty.

 

Pokud jste se nadchli sortimentem dámských kožených peněženek od společnosti Lagen, neváhejte objednat a vyzkoušet, určitě budete spokojeni a příště se vrátíte.