Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

New Therm – novinka švýcarské firmy

New Therm

Český trh je v oblasti zateplení rozmanitý a nebrání se novým technologiím. Na trh vstoupila švýcarská firma s novou technologií zvanou New Therm. Tato technologie úprav se pyšní svou vysokou účinností a odolností. Ale výhod je mnohem více a na to se podíváme v tomto článku.

Vyšší účinnost a odolnost má na svědomí jiná struktura použitého materiálu a moderní technologie výroby. New Therm v porovnání s klasickým polystyrenem se pyšní perfektními izolačními vlastnostmi. Dále umí propouštět páru, a tak izolovaná budova je schopna dýchat.

Výhody New Therm

Výše uvedeným výčtem vlastností rozhodně nekončíme. Mezi další přednosti je prodyšnost systému, vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a potěší vás také samozhášivost polyuretanového izolantu. Použité desky jsou také mnohem tenčí než polystyrénové desky.

Polyuretanové desky jsou také zdravotně nezávadné, neprodukují škodlivé látky a jsou odolné vůči hlodavcům a ptákům.

Použití krycích omítkovin

New Therm je technologie, na kterou je možné aplikovat dva různé typy krycích omítek – NOVALITH a ARMASIL. První varianta je založen na technologii APS a druhá varianta je na bázi silikono-pryskyřičné emulzi.

Pokud jste zastánci moderních technologií, určitě vás New Therm svými vlastnostmi potěší. V okresech Uherské Hradiště a Hodonín nabízí New Therm jako jediná společnost Hakor s.r.o., s jejíž nabídkou budete nadmíru spokojeni.