Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Jak mají vypadat moderní prostory kovoobrábění

Obory zabývající se kovoobráběním, strojírestvím a jinou úpravou materiálů neustále rostou. Téměř v každé druhé vesnici roste výrobní hala. Většina těchto firem ale bastlí svařování a obrábění kovů "na koleni", takže vykazují zbytečně velké provozní náklady, nedisponují čistým pracovním prostředím a celkově nemůžou být schopni konkurence na větším trhy. Moderními čistými prostory totiž všechno začíná!

stroj na obrábění

 Při CNC obrábění naštěstí ještě tolik škodlivin při produkci do vzduchu neletí, ale většinou je obráběčská firma spojená i se svařováním. Tam u problém je. Při každém svařování přímo na zaměstnance letí několik škodlivin, na které je někdy krátký i ochranný oblek. 

Naštěstí jsou technologie tak daleko, že umí vyvíjet stále nové možnosti řešení těchto problémů. Zabývá se tím průmyslová filtrace. Možností je dnes mnoho. Digestoře, odsávané stoly a jiné filtrační jednotky. 

odsávaný stůl

 

V Česku má na starosti nejvíce dodávek průmyslových filtrací firma Tigemma Bělotín. Ta má zároveň i nejvíce volných pracovních míst s atraktivním platem v okolí!