Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Dejte městu novou tvář s nový mobiliářem

Je tady jaro a s ním také sezóna zamilovaných párů, sedících v parcích na lavičkách. Dovede si představit takové páery, které budou sedět na nějakých starých špinavých a prohnilích lavičkách? Vždyť takové nevyhovující části městského mobiliáře mohou dokonce ohrožovat zdraví občanů.

 

městský mobiliář

Pokud nevíte, co všechno patří do městského mobiliáře, nevadí! Čtěte pozorně a jistě to pochopíte. Mobiliářem můžeme nazvat veškeré vybavení parků, náměstí a hřišť, které lide využívají a tráví zde svůj volný čas. Patří sem například lavičky, stolky, odpadkové koše, stojany na kola, zábrany vjezdu a palkátovací plochy pro vývěs mimořádných událostí.

 

Objednejte do svého města, parku nebo hřiště zbrusu nový mobiliář, který pozvedne kulturu celého města. Všimnou si toho jak stávající obyvatelé, tak návštěvníci, kteří se budou rádi vracet.

 

Společnost Forplast, která se zabývá výrobou kompletního městkého mobiliáře, různých hliníkových vitrín má velmi bohaté zkušenosti v oboru a může se pochlubit mimořádnými zakázkami.

 

Realizace projektů společnosti Forplast?

 

  • Město Kopřivnice
  • Statutární město Plzeň
  • Město Hulín
  • Statutární město Pardubice
  • Česká republika