Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Hledáte kancelář v Praze?

Pokud se rozhodnete pořídit nové kanceláře, pravděpodobně budete hledat budovu, která bude moderní, reprezentativní a upoutá pozornost zákazníků. Dalším důležitým aspektem při výběru je poloha, pokud jste společnost primárně obchodující se zahraničím, budete směřovat do hlavního města české republiky, tedy do Prahy. Společnost JLL Vám zařídí pronájem pronájem kanceláří v Praze dle vašich představ.

pronájem kanceláře praha

Ovšem vybrat tu správnou kancelář není jednoduché, nabídka je široká. Co takhle si rozebrat pár nabídek, jen tak pro ilustraci.

Argo Alpha

Právě tato budova může poskytnout "azyl" vašim zaměstnancům. V prostorech s rozlohou 11 000 m2 můžete vybudovat moderních kanceláře, které vyburcují k efektivní práci. Mezi standardní vybavení patří klimatizace, silnoproud, sprinklery, detektory kouře, recepce, ostraha, optický kabel, výtahy, vstup na magnetické karty.
Nemusíte mít strach o váš vozový park, Argo nabízí také poměrně velké množství parkovacích míst a skladových prostor.

Výhody:

  • Menší kanceláře i obrovské prostory
  • Skvělá dopravní dostupnost
  • Maximální zabezpečení budovy

 

ArtGen

Chcete mít sídlo své firmy v Holešovicích? Chcete, aby vaše kanceláře pulzovaly životem?Chcete být v architektonicky netradiční budově? Jasnou volbou je budova ArtGen, tedy komplex budov propojený se zelenajícím se náměstím nabízí celkem 23 000 m2 kancelářských a 2 500 m2 obchodních ploch. Vaši zaměstnanci budou relaxovat při pohledu na Vltavu a centrum Prahy.

Výhody:

  • K dispozici jsou klidné klasické kanceláře i místa v open-office části
  • Klimatizovaná budova disponuje inteligentním systémem řízení
  • Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst a nepřetržitá ostraha objektu