Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Léčivé účinky ametystu – co můžete očekávat?

Léčivé účinky různých drahých kamenů jsou podměrně diskutované téma. Lidé se snaží vyhýbat klasickým lékům a metodám a obrací se k alternativní medicíně. Ať už v sílu různých bylin, čaker nebo kamenů věříte nebo ne, je určitě zajímavé si o této problematice něco načíst. Dnešním tématem bude ametyst, jeho účinky a jak jej můžete mít neustále u sebe.

ametyst

 Ametyst je drahý kámen, který je známý pro svou typickou nádhernou fialovou barvu. Jeho oblíbenost v posledních letech vzrostla především díky jeho vzhledu v jeho přirozené podobě. Hodí se jako krásný doplněk do pokoje. Někdo jej používá kvůli estetice a někdo proto, že věří v jeho léčivé účinky.

Vlastnosti ametystu

O ametystu se říká, že pomáhá s mnoha různými potížemi. Tady jsou některé z nich:

  • Zlepšuje paměť
  • Pomáhá se soustředěním
  • Zbavuje strachu
  • Pomáhá vyčistit mysl
  • Potlačuje smutek

Pokud těmto informacím věříte a myslíte si, že by vám mohly pomoci, určitě ametyst vyzkoušejte. A kdyby náhodou nezafungoval, aspoň vám zůstane nádherná dekorace.

Ametyst a léčení

Ametyst je takový všelék. Říká se, že podporuje tvorbu hormonů, posiluje imunitu, vylepšuje metabolismus, pomáhá při bolestech a při potížích s nespavostí. Díky své schopnosti vyčistit mysl je výborný pro meditaci.

Jak jej mít pořád u sebe

Nejjednodušší způsob, jak mít drahé kameny neustále u sebe, jsou šperky. A ametyst na nich vypadá opravdu kouzelně. Třeba takové náušnice s ametystem vám nejen pomohou vypadat naprosto dokonale, ale také získáte všechny jeho účinky. Navíc je máte přímo na hlavě, takže ametyst může přes den odhánět všechny psychické problémy, zatímco vy vedete normální život.

náušnice s ametystem