Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Dejte městu novou tvář s nový mobiliářem

Je tady jaro a s ním také sezóna zamilovaných párů, sedících v parcích na lavičkách. Dovede si představit takové páery, které budou sedět na nějakých starých špinavých a prohnilích lavičkách? Vždyť takové nevyhovující části městského mobiliáře mohou dokonce ohrožovat zdraví občanů.

Číst dál: Dejte městu novou tvář s nový mobiliářem

Hydraulika jako pomocník

Fyzika jedna ze základních věd, které nám v dnešní době usnadňují práci téměř v každém průmyslovém oboru. Ať se podíváme na triviální pomůcky, které používáme na svých zahradách nebo složité hydraulické systémy.

Číst dál: Hydraulika jako pomocník

Oběhová čerpadla od Helísek

Velmi vznamným typem čerpadel jsou tzv. Cirkulační nebo oběhová čerpadla. Tento typ čerpadel se používá v topných systémech pro zajištění cirkulace vody.

Číst dál: Oběhová čerpadla od Helísek

MHI servis, český výrobce hydraulických komponent

Pamatujete si učivo ze základní nebo střední školy? Opravdu? Jste si jistí? Tento článek Vás prověří, protože bude řeč o hydraulice.

Číst dál: MHI servis, český výrobce hydraulických komponent

Prohlédněte nové chladící boxy do průmyslu

Ano, chlazení je v době globálního oteplování stále více potřebné. A to nejen pro potraviny, ale také pro léky nebo třeba pro sperma. Proto se zvyšuje poprávka pro kvalitních chladících a mrazících boxech. Náš server akce pro firmy CZ vám ukáže nejnovější zařízení.

Číst dál: Prohlédněte nové chladící boxy do průmyslu