Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Jak vyčerpat vodu z vrtu nebo bazénu

Čerpadel existuje několik druhů, laik se v nich velmi těžko orientuje. To je někdy problémem, protože špatně zvolený druh čerpadla může způsobit spíše škody než užitek. V tomto se zaměříme na výběr nejlepšího čerpadla do vrtu.

nejlepší čerpadla do vrtů

Číst dál: Jak vyčerpat vodu z vrtu nebo bazénu

Kreativní tvoření s dětmi – šijeme pouzdro na tablet

Zabavit malé dítě je někdy nadliský úkol. Nic se jim nechce dělat a jediná činnost, do které se hrnou, je mlácení do tabletu. Zkuste je zabavit něčím jiným, třeba klasickým tvořením. Čas vám všem rychle uteče a ještě se budete všichni hrozně bavit.

dítě s tabletem

Číst dál: Kreativní tvoření s dětmi – šijeme pouzdro na tablet

Jak předejít kečovým žílám

Objevují se vám na nohou bolestivé a nehezké hrudkovité žíly a žilky? S největší pravděpodobností se jedná otzv. křečové žíly, jinak varixy. Jedná se o onemocnění žil, které bychom neměli podceňovat hrozí totiž různé komplikace. V následujícím článku si něco řekneme o tomto onemocnění o způsobu léčby a jak jim předejít.

léčba křečových žil

Číst dál: Jak předejít kečovým žílám

Mám rád svařené víno červené – Nasávání a odsávání

Vánoce jsou čím dál blíž a s nimi také vanoční trhy a každodenní sezení u krbu. A obě aktivity si můžete zpříjemnit svařeným červeným vínem. Dnes zjistíte, že není nasávání jako nasávání, že když nasáváte, je třeba také odsávat, a samozřejmě vám řekneme i pár tipů, jak si doma vyrobit ten nejlepší svařák.

svařené víno

Číst dál: Mám rád svařené víno červené – Nasávání a odsávání

Návod jak ušít sedací vak

Sedací vaky jsou úžasná náhrada obyčejných židlí. A to jak doma u televize, tak třeba i v kanceláři. Skoro u práce ležet je přece mnohem lepší, než jenom sedět. Navíc v sedě se tak krásně neusíná (i když to ais záleží na tom, co zrovna děláte). Jestli nevíte, kde sedací vaky koupit, můžete si je s námi zkusit ušít. Ale protože my si v šití moc nevěříme, nejspíš stejně skončíme u toho, že si pytel na sezení raději koupíme. Pokud jste v podobné situaci, určitě čtěte až o konce. Řekneme vám, kde si vaky můžete jednoduše koupit.

sedací vak

Číst dál: Návod jak ušít sedací vak