Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Zkuste to s LED reklamou

Marketing jako takový je velmi důležitou součást obchodování. Skrývá se v něm poměrně značná moc, která spočívá v tom, že jste schopni o sobě říct světu! Jak se vyvíjí společnost, tak i marketing prošel svým vývojem, hold dnes už nezabere po někom křičet nebo dotíravě rozdávat vizitky v obchoďáku. Dnešní dobu lze charakterizovat jako rychlou, drsnou a mnohdy virtuální, takže marketing čekejme taky takový. Marketing je soubor aktivit, které identifikují své vlastní potřeby, a naopak také potřeby vašeho zákazníka.

marketing

Marketing zejména pomáhá:

  • získat nové zákazníky,
  • budovat značku,
  • zvýšit prodej.

Obejde se obchod bez marketingu?

Odpověď zní samozřejmě, že ano, lze. Nicméně nikdo přesně nebude tušit, jestli celý business nedopadne fiaskem. Zkusme se zamyslet nad tímto případem:

„Přijdete za potencionálním klientem a nebudete mít vizitku ani prezentaci své firmy. Své podnikání můžete prezentovat sebe líp, ale lidé zapomínají, a to se může zcela reálně stát, takže Vaše úsilí je zcela marné, jen proto, že si klient například nezapamatuje, jaké nabízíte služby nebo produkty. Jenže, co když přijde druhý den konkurence s totožným produktem nebo službou, ale s tím rozdílem, že konkurent zanechá vizitku a hezkou prezentaci své firmy. Na konec si neodpustím řečnickou otázku, pro koho se rozhodne klient?

Reklama

S marketingem úzce souvisí reklama. Jedná se o proces, kterým jsou hledáni uživatelé zboží, služeb nebo myšlenek prostřednictvím komunikačních médií. Využívají ji zejména obchodní společnosti, ale také neziskové organizace a profesní či sociální organizace.

Pokud se chcete odlišit a zároveň být moderní, jasnou volbou jsou světelné reklamy, které Vám pomohou cílit na nové klienty. LED reklama plní zároveň, jak reklamní, tak informační funkci. Pokud je dobře zvolená může posloužit také jako architektonický prvek. Jak již název napovídá, pro osvětlení reklam jsou použity LED systémy, které se vyznačují nízkou spotřebu elektrické energie a také dlouhou životnost.
Chceme-li mít kvalitní světelnou reklamu, měli bychom se svěřit do rukou někomu, kdo již má značné zkušenosti. Doporučím společnost OK Design, která má 20letou zkušenost v oboru a zajistí Vám reklamu od návrhu, přes realizaci až přichycení na stěnu či nalepení na podklad.

světelná reklama

Druhy světelné reklamy:

  • Světelná trojrozměrná písmena
  • Podsvícené reklamní LED panely