Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Výběr vhodného sportovního povrchu


Máte velký pozemek a nevíte co na něm vybudovat? Máte možnost postavit rodiný dům, garáž, vubudovat krásnou zahradu, postavit bazén, ale pokud toto všechno již máte, zbývá místo pro sportoviště. Pokusím se vám poradit s výběrem toho pravého povrchu, ale začnu spíše z hlediska problematiky a možných vad projevujících se během prvních 5 let užívání.


DRUHY SPORTOVNÍCH POVRCHŮ:

  • Tartan
  • Umělá tráva
  • Asfalt

výroba sportovních povrchů

Tartan - U sportovišť, která byla v minulých letech vybudována technologií kontinuální pokládky válcovaných gumogranulátových směsí, dochází v období kolem pěti až osmi let od realizace k postupnému uvolňování gumové drti, ztrátě barevnosti nebo ke vzniku trhlin v ploše sportoviště.


Umělá tráva - Při nedodržení pravidelných intervalů údržby dochází k vytracení pískové směsi, která pomáhá odvádět z trávníku vodu a tím se stává trávník kluzký a nebezpečný pro okolí.


Asfalt - Pokud známe asfalt z pozemních komunikací, na svém sportoviští můžeme po pár letech a nepříznivým povětrnostním podmíkách čekat podobné chování, takže můžeme objevovat všemožné výtluky, praskliny a odlupování jednotlivých vrstev asfaltového povrchu.

Společnost Goldreturn nabízí výrobu sportovních povrchů na míru a zároveň zabezpečí pozdější údržbu vašeho sportoviště.