Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Sociální sítě - Ano nebo raději Ne?

kod

Čím dál více kontroverzním tématem se stávají pro nás běžné sociální sítě. Tedy hlavně ve vodách marketingu. A co je teda tak kontroverzní? Všichni si myslí, že tady musí být. Ale k čemu je facebookový profil, o který se nikdo nestará, nikdo do něj neinvestuje a má nulové zapojení fanoušků? Tak jak to tedy opravdu je?

Číst dál: Sociální sítě - Ano nebo raději Ne?

Proč investovat do SEO?

SEO optimalizace pro vyhledávače

Máte internetový obchod či webovou prezentaci firmy? Potom je pro vás SEO optimalizace pro vyhledávače známá. Pod zkratkou SEO se skrývá slovní spojení Search Engine Optimization. Cílem optimalizace je dostat webovou stránku či e-shop na přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Pojďme se na SEO podívat podrobněji.

Číst dál: Proč investovat do SEO?

Proč optimalizovat web?

SEO je zkratka anglického slovního spojení Search Engine Optimization, neboli optimalizace pro vyhledávače. Cílem SEO Ostrava je zlepšit pozice vaší webové stránky ve výsledcích vyhledávání fulltextových vyhledávačů. Touto cestou získáte nové klienty, objednávky a tím si zvýšíte i ziskovost.

Číst dál: Proč optimalizovat web?

SEO a jeho význam

SEO čiže optimalizácia pre vyhľadávače patrí medzi hlavné nástroje internetového marketingu. Hlavným cieľom optimalizácie je zvýšiť návštevnosť optimalizovaných webových stránok, čím sa zároveň zvýši ich zisk. Vďaka správne vykonanej optimalizácii vám odpadá veľa starostí a ušetríte touto cestou tiež veľa času.

Číst dál: SEO a jeho význam

Potisk dřeva pro propagační účely

Technologie tisku mohou být různé. Existuje různý typ tisku, tiskne se na různé formáty a dokonce se může tisknout i na různé materiály.  Jednou z těchto možností tisku je i potisk dřeva. V dnešní době není téměř nic, co by moderní tiskové technologie nezvládly potisknout. Velmi žádané jsou potisky různých reklamních předmětů jako hrnečků, propisek, triček, hraček, obalů a dalších propagačních materiálů firmy, které většinou slouží jako podpora prodeje, či jednoduše jako podpora značky. Velmi se také rozvinula poptávka po potisku všemožných dárkových předmětů. Díky němuž se může Váš dárek stát opravdu jedinečným.