Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Víte, co to je mirelon?

Když se řekne "mirelon", co Vám to evokuje? Někomu nějaký náznak, kdežto druhým vůbec nic. Nevadí, po přečtení tohoto článku by se měl každý zdokonalit a vědět, co to vlastně ten mirelon, neboli pěnový polyetylen je.

mirelon 3mm

Tento materiál, pokud chcete, tedy mirelon je vlastně pěnový polyetylen a jeho vlastnosti jsou velmi zajímavé. Tak například je nepromokavý, mechanicky odolný, zdravotně nezávadný, mimořádně chemicky odolný a plně recyklovatelný.

 

Takže, co je to mirelon bychom již měli, teď se pojďme podívat na jeho využití v praxi. Takové nejběžnější použití u kterého se můžete s mirelonem potkat je pokládka plovoucí podlahy, kdy se tento materiál klade pod podlahovou krytinu, dále se používá  jako ochrana proti oděru a poškrábání, ochrana hran a rohů produktů, tepelná a zvuková izolace.

 

Společnost Rosma Obaly nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment kvalitního obalového materiálu, například  kartonové krabice, lepící pásky, pěnový polyetylen, LDPE a HDPE sáčky, krycí plachty s oky a příslušenství, stínící sítě na plot a mnoho dalšího.

 

Pokud se zaměříme čistě na soritemnt mirelonu, Rosma Obaly nabízí tyto tloušťky a šířky:

  1. Mirelon šířka 1000mm / síla 0,8mm / návin 700m
  2. Mirelon šířka 1100mm / síla 1mm / návin 300m
  3. Mirelon šířka 1100mm / síla 2mm / návin 100m
  4. Mirelon šírka 1100mm / síla 3mm / návin 100m
  5. Mirelon šířka 120mm / síla 5mm / návin 100m
  6. Mirelon šířka 400mm / síla 5mm / návin 100m