Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Mands, Váš dodavatel speciálních pneumatik

Není guma jako guma. Nebojte se, gumou je myšleno slangové označení pro pneumatiku. S pneumatikou se setkáváme každý den prři pohledu na jízdní kolo, automobil, kamion nebo tratkor na poli, u toho je patrný obrovský hrubý dezén, aby měl výbornou trakci v půdě.

traktorové pneu

Když budeme mlluvit o pneumatice jako takové, tak se jedná o plášť, který je plněný vzduchem aby byla pružný. Zajišťuje přenos sil mezi koly a vozovkou a působí také jako primární odpružení. V historii se používaly uvnitř pneumatik duše, v dnešní době je vše jinak a moderní pneumatiky jsou bezdušové. 

 

Taková opotřebená pnematika je hotové zlo, protože ztrácí své přirozené vlastnosti, například ztáta adheze, odolnost vůču defektům. Pokud je Vaše pneumatika stará, steřelá nebo poškozená, neváhejte a objednejte novou, protože předejdete nepříjemným chvílím při výměně.

 

Pokud zmíníme například sekci traktorových pneu, jedná se o typický hrubý dezén, jak je znají už malé děti viz. obrázek. Jestli právě sháníte nové obutí pro traktory, neváhejte kontaktovat společnost Mands, která je velkým výrobcem agro a průmyslových pneumatik s více než 20 zkušeností.