Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Zahradní domky Brno

Nemáte kam uložit zahradní nářadí, nebo stroje? Není nic jednoduššího než si pořídit zahradní domek, jehož využití je ale mnohem širší než pouze pro uskladnění zahradního nářadí. Zahradní domky Brno nabízí i dostatek prostoru pro zaparkování sekacího traktorku, nebo mohou sloužit jako místo pro přespání hostů.

Vybrat si můžete zahradní domky podle jejich velikosti. Ty nejmenší slouží k uložení nářadí, ale větší zahradní domek nabízí i místo pro postele, kde se vyspí několik osob. Hlavní výhodou je, že se stavbou domku nebudete mít žádnou práci, protože o vše se postará kvalifikovaná firma, která domky prodává. Například firma Dřevostavby Zámečník.

Zahradní domky a chatky nabízí o síle stěny 28 mm. Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci) a jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva. Střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina (za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku). Součástí každého domku jsou také dveře, které mohou být plné nebo prosklené a otvírací - vyklápěcí okno. Ke všem domkům Vám dále nabízí kompletní oplechování včetně svodů, povrchovou úpravu dle přání a případnou pomoc s přípravou podkladové plochy.