Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Co je víceúčelové hřiště?

 

V současné době je nejrozšířenější a nejpoužívanější venkovní sportoviště takzvané víceúčelové hřiště, které se buduje nejen ve školních, ale i ve veřejnosti přístupných sportovních areálech. Je možné si při výstavbě vybrat z mnoha variant a řešení, samozřejmě záleží na tom, k čemu má dané hřiště sloužit. Ale když se řekne víceúčelové, znamená to, že je hřiště určeno k více typům sportu, a to nejčastěji k malé kopané, košíkové, florbalu, odbíjené, tenisu, volejbalu a podobně.

Číst dál: Co je víceúčelové hřiště?

Stínící sítě

Máte plot a nechcete, aby přes něj bylo vidět? Pak jsou pro vás ideální stínící sítě, které váš plot nepoškodí, protože jsou z pleteného polyethylenu a zároveň splní funkci zástěny a nikdo k vám neuvidí. Jedná se o poměrně jednoduchou záležitost jak tento problém vyřešit. Další variantou je nechat si narůst živý plot, ovšem u této varianty budete muset chvíli počkat, protože keř vám nevyroste přes noc. Případně můžete zkombinovat obě varianty – pořídit si stínící síť a před ni zasadit živý plot. Až živý plot vyroste, stínící síť odstraníte a problém je vyřešen!

I na velké formáty se dá tisknout

Potřebujete tisknout na textil, venkovní reklamu, billboard, POS či prezentační systémy? V takovém případě se vám nabízí velkoformátový tisk. K tomuto tisku se používá digitální tiskárna a velkoformátový tisk nabízí celá řada tiskáren. Zákazníci požadují špičkovou kvalitu a nepřemrštěnou cenu.

Číst dál: I na velké formáty se dá tisknout

K čemu se používá ozvučovací technika?

ozvučovací technika

Plánujete společenskou akci? Chcete oslovit širokou veřejnost či davy lidí? Sháníte ozvučovací techniku do vnitřních či venkovních prostor? Investujte do přenosných ozvučovacích systémů, které mají široké uplatnění.

Číst dál: K čemu se používá ozvučovací technika?

Externí účetní je nejlepší a nejvýhodnější řešení

Technologie postupují neustále kupředu a v současné době se přechází z papírové podoby do digitální a účetnictví není výjimkou. Abyste nemuseli zaměstnávat vlastní účetní, což by mohlo být pro vaši firmu zbytečně finančně nákladné, najměte si společnost, která nabízí vedení účetnictví Zlín. Postará se o vaše doklady, zpracuje předepsané účetní knihy a provede vám všechny roční závěrkové operace.

Číst dál: Externí účetní je nejlepší a nejvýhodnější řešení