Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Zorientovat se je někdy věda

Velké firmy sídlí často ve velkých budovách a pokud do takové firmy přijdete na návštěvu, tak se můžete snadno ztratit ve spletišti chodeb, pater a úseků.

Číst dál: Zorientovat se je někdy věda

Souprava Diplomat

Díky revolučním technologickým řešením můžou stomatologické soupravy Diplomat Adept DA370 (horní vedení hadic) a Diplomat Adept DA380 (dolní vedení hadic) nabídnout skutečně exkluzivní péči, a to jedná-li se o preventivní vyšetření nebo o náročný stomatologický zákrok. Technická úroveň, ergonomie a progresivní design jsou zárukou té nejvyšší kvality, která posouvá jakoukoliv stomatologickou praxi o několik kroků před běžné ordinace. Tyto stomatologické soupravy jsou řešené jako stacionární s plivátkovým blokem nesoucím polohovatelné křeslo. Disponují propracovaným softwarem, programovatelnou elektronikou s možností nastavení endo funkcí, systémem hygieny a dekontaminace.

Vzdělání pro firmy lze provádět různými způsoby

Zabývá-li se vaše společnost technickými záležitostmi, tak by vás firemní vzdělávání mělo zajímat dvojnásob než kohokoliv jiného. Protože pro společnosti, které se zabývají neustále se rozvíjejícími obory, je velmi důležité mít neustálý přehled a vědět, co se děje. A právě kvalitní aktuální firemní vzdělávání vám zaručí neustálý přísun novinek.

balíček firemního vzdělávání

Číst dál: Vzdělání pro firmy lze provádět různými způsoby

Mikulovská vinařská podoblast

Mikulovská vinařská podoblast je oblíbeným turistickým cílem. Hojně navštěvovaná je zejména Pálava - poslední výběžek stepí Panonie, vápencových Alp, vsazený na okraj lužních lesů dolního Podyjí – a Lednicko-valtický areál, od roku 1996 zapsaný na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Zde vznikají ty nejlepší moravská sudová vína. Na vápenitých půdách v okolí Pálavy vyzrává Ryzlink vlašský s nezaměnitelným charakterem osobité minerálnosti. Výbornou kvalitu mají i zdejší Rulandské bílé a Chardonnay. V hlinitějších půdách Dunajovických vrchů vzniká vynikající Veltlínské zelené. V Mikulovské vinařské podoblasti se daří i dalším odrůdám: objevíte zde skvělý Müller Thurgau, zejména na Valticku Neuburské a Sylvánské zelené. Severně od Pálavy v okolí obcí Strachotín, Pouzdřany a Popice se daří Ryzlinku rýnskému, Tramínu a Pálavě, která je tu doma do slova a do písmene, neboť podobně jako odrůda Aurelius vznikla na Šlechtitelské stanici vinařské v Perné.
Zdroj: http://www.wineofczechrepublic.cz/

Kde koupit kvalitní nápojové automaty?

Nápojové automaty

Velké popularitě se v této oblasti těší firma Kafka. V jejím portfoliu služeb je prodej a servis potravinových, cukrovinkových a nápojových automatů. Specializuje se zejména na automaty italské společnosti FAS. Svým zákazníkům instituce Kafka poskytuje komplexní služby týkající se automatů – od záručního a pozáručního servisu, až po prodej ingrediencí a náhradních dílů.

Číst dál: Kde koupit kvalitní nápojové automaty?