Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Sháníte nutně dodávku? Půjčte si ji

Ukážeme si takový zcela běžný ukázkový případ, kdy je třeba zapůjčit dodávku. Máte domluvenou chatu nebo jinou firemní akci, přičemž najednou těsně před termínem zjistíte, že nemáte dostatek automobilů, abyste odvezli všechny účastníky na místo konání akce.

Číst dál: Sháníte nutně dodávku? Půjčte si ji

Zajistěte si pravidelný servis VZV

Máte ve svém podniku hydraulická zařízení? Tato zařízení podléhají přísným legislativním předpisům, které je třeba dodržovat, jinak může být ohroženo zdraví zaměstnanců. Obstarejte si pravidelní servis hydraulických zařízení.

Číst dál: Zajistěte si pravidelný servis VZV

Zvyšte své prodeje díky ekonomickému poradenství

Zvýšit prodeje by chtěl snad každý podnikatel. Málokdo ale ví jak to udělat a jen hrstce z nich se to podaří. Zvýšit své prodeje totiž nedocílíte jenom díky nějakému mávnutí kouzelným proutkem, ale jedině díky přesně stanové strategie a plánu. A pokud nejste profesionál a nevíte, jak docílit větších obratů a zisků tak vám s tím může výrazně pomoct ekonomické poradenství.

ekonomické poradenství

Číst dál: Zvyšte své prodeje díky ekonomickému poradenství

JA Clean, Váš partner pro novou epoxidovou podlahu

Jste-li majitelem firmy nebo provozu, který už něco pamatuje, zajisté to znáte. Pracovníci si stěžují, že často zakopávají o praskliny a vydrolené části betonu. Pokud se nic nestane, lze se nad tím škodolibě ušklíbnout, ale pokud se stane úraz, není na co čekat a najít ideální řešení.

Číst dál: JA Clean, Váš partner pro novou epoxidovou podlahu

Udělejte svou ordinaci příjemnějším místem

Co se Vám evokuje pod slovem zubař? Mnohým z nás to slovo nahání hrůzu, studené pocení a hrůzu, souhlasíte, že ano? Pokud se těchto lidí zeptáme proč jim to způsobuje takové pocity, tak vlastně ani neví. Pokusme se ovšem překonat strach pomocí perfektně vybevené ordinace a příjemného prostředí jak pro personál, tak pro pacienty.

Číst dál: Udělejte svou ordinaci příjemnějším místem