Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Moderní způsob tisku = digitální tisk

Potřebujete tisknout? Hledáte levný,ale zároveň kvalitní tisk? Chcete mít možnost dodatečné korekce přímo v počítači? Perfektní! Ideálním způsobem, jak docílit požadovaných vlastností je použití moderního digitálního tisku.

Číst dál: Moderní způsob tisku = digitální tisk

Nepodceňujte podporu prodeje

Podpora prodeje je forma propagace, jejíž cílem je podpořit zákazníka v rozhodnutí nakoupit produkt, anebo využít služby. Někdy se chybně podpora prodeje zaměňuje s jinými formami reklamy, čímž se firmy potažmo podnikatelé ochuzují o možnost nevšedním způsobem upoutat pozornost zákazníka. Někdy lze podporu prodeje realizovat i s minimem finančních prostředků. Například umístěním výrobků v prodejně na atraktivních stojanech či poblíž pokladny nebo u vchodu.

Číst dál: Nepodceňujte podporu prodeje

Autodráha okouzlí jak malé tak i velké

Pokud začneme pojmem autodráha, dozvíme se, že se jedná o modulární stavebnici, jakýsi simulátor autodromu. Dále se dozvíme, že je to poměrně oblíbená hračka mezi dětmi, které si tak mohou stavět vlastní trasy pro autíčka.

Číst dál: Autodráha okouzlí jak malé tak i velké

Výběr vhodného sportovního povrchu


Máte velký pozemek a nevíte co na něm vybudovat? Máte možnost postavit rodiný dům, garáž, vubudovat krásnou zahradu, postavit bazén, ale pokud toto všechno již máte, zbývá místo pro sportoviště. Pokusím se vám poradit s výběrem toho pravého povrchu, ale začnu spíše z hlediska problematiky a možných vad projevujících se během prvních 5 let užívání.


DRUHY SPORTOVNÍCH POVRCHŮ:

  • Tartan
  • Umělá tráva
  • Asfalt

výroba sportovních povrchů

Tartan - U sportovišť, která byla v minulých letech vybudována technologií kontinuální pokládky válcovaných gumogranulátových směsí, dochází v období kolem pěti až osmi let od realizace k postupnému uvolňování gumové drti, ztrátě barevnosti nebo ke vzniku trhlin v ploše sportoviště.


Umělá tráva - Při nedodržení pravidelných intervalů údržby dochází k vytracení pískové směsi, která pomáhá odvádět z trávníku vodu a tím se stává trávník kluzký a nebezpečný pro okolí.


Asfalt - Pokud známe asfalt z pozemních komunikací, na svém sportoviští můžeme po pár letech a nepříznivým povětrnostním podmíkách čekat podobné chování, takže můžeme objevovat všemožné výtluky, praskliny a odlupování jednotlivých vrstev asfaltového povrchu.

Společnost Goldreturn nabízí výrobu sportovních povrchů na míru a zároveň zabezpečí pozdější údržbu vašeho sportoviště.

Nový městský mobiliář změní image vaší obce

Kvapem se blíží konec roku a v rámci vyčerpání různých peněžních toků a dotací by mohla nejedna obec inovovat svůj městský mobiliář. Je libo nová lavička, odpadkový koš nebo stojan na kola? Není problém. Takové zbrusu nové lavičky v parku výrazně zlepší image obce a posbírají potencionální volební hlasy zastupitelům v budoucích volbách.

městský mobiliář

Číst dál: Nový městský mobiliář změní image vaší obce