Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Jak se nespálit v nebankovním sektoru

Taky nemáte rádi, když se někdo šťourá ve vašich financích a soukromí? Máte důvod skrývat vaše příjmy a potřebujete hypotéku? V tom případě ještě že existuje hypotéka bez dokládání příjmů. Pokud jste už někdy přišli do styku s hypotékami tak jistě víte, že v bance vám bez dokládání příjmů nepůjčí ani na nové boty.

Číst dál: Jak se nespálit v nebankovním sektoru

Zelená kancelář je vaší krásnou budoucností

Zelená kancelář je v dnešní době boje za ekologii velice oblíbenou a příjemnou alternativou pro vaše pracovní zázemí. Je těžké najít nějaká negativa. Šetrnost kanceláří k životnímu prostředí spojená s mnohými faktory mezi něž patří například právě úsporné nakládání s energií vás o tom velice rychle přesvědčí.

zelena kancelar

Číst dál: Zelená kancelář je vaší krásnou budoucností

Jak přivést zákazníky

Chcete, aby se vaši zákazníci při cestě k vám neztratili? Nebo jim chcete ukázat správný směr? Obojí za vás vyřeší orientační systémy.

Číst dál: Jak přivést zákazníky

Proč investovat do stříbra?

Stříbro mnoha lidem nepřipadá jako kov, do kterého je vhodné investovat, ale my vás vyvedeme z omylu.

stribrna mince

Víte, že stříbro je kov s nejlepší schopností tepelné a elektrické vodivosti? A to je právě ten důvod, proč ho nezavrhovat. Investiční stříbro sice nemá v současnosti velkou hodnotu, ale to se v blízké budoucnosti může jednoduše změnit. Neustále totiž vznikají nové elektronické vymoženosti a takovéto přístroje v sobě často mají stříbrné částečky. Může se stát, že bude právě stříbro v budoucnu součástí vnitřní konstrukce nějakého vynálezu, který je pro nás dnes stejně nepředstavitelný jako internet pro běžného smrtelníka v 80. letech a dřív. Vzpomeňte si, jak se v novinách psalo o prvních mobilech a o tom, že v budoucnu bude mít takový mobil téměř každý. Taky jste tomu nevěřili, že?

Prosklená fasáda - správná volba pro firemní budovu

Nejste příznivci kutlochů s paletami a retro hipster výbavou? Chcete mít sídlo firmy či kancelářskou budovu moderní a stylovou? Popřemýšlejte o realizaci fasády. Místo klasické si zkuste představit prosklenou fasádu. Jestli si nedokážete představit luxusní budovu s prosklenou fasádou, máme pro vás malou ukázku:

prosklená fasáda

Číst dál: Prosklená fasáda - správná volba pro firemní budovu