Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Dravá firma Special Care

Chcete se tak v neděli nechat inspirovat dynamicky rozvíjející se firmou? Pojďte si tedy přečíst o progresu olomoucké Special Care. Speciální péče? Ano, a to hned ve dvou směrech. Poslání této firmy je zároveň poskytovat unikátní servis pro svého klienty, který následně zpříjemňuje zubní operace pacientům. Tomu se říká mít nějakou vizi!

special care showroom v olomouci

Číst dál: Dravá firma Special Care

Nikdo nechodí na druhou stránku vyhledávače

Opravdu se odvážíte postoupit dále do hloubky vod digitálního marketingu? Rozumíte zkrátkám jako SEO, PPC a podobně? Povězme si něco dalšího právě k optimalizaci pro vyhledávače. Pokud zadáte do googlu výraz SEO Olomouc, vyjede vám kolem dvaceti stránek s hledaným výrazem.

Číst dál: Nikdo nechodí na druhou stránku vyhledávače

Každá minuta kdy nejste vidět na internetu vám krátí zisky

Myslíte, že se Olomouc stává ve vašem oboru velice konkurenčním prostředím? Možná si jen potřebujete uvědomit fakt, že v dnešní době je velice těžké držet s někým krok, pokud pořádně nejste vidět na internetu. Lidé jsou prostě líní a pokud něco chtějí, na internetu to najdou za chvíli a zde je právě zakopaný ten kotlík se zlatem na konci duhy.

Číst dál: Každá minuta kdy nejste vidět na internetu vám krátí zisky

Bezpečnostní značení nově i v Přerově

Známá firma Jiřího Janouše, JA Clean z Vlašimy, která je expertem na čištění průmyslových podlach a jejich bezpečnostní značení, rozšiřuje své pole působnosti také na Moravu! Všechny služby budou lépe dostupné pro průmyslové areály a výrobní haly v tomto regionu, protože si budou moci přijet nachystat projekt či poradenství do pobočky v Přerově!

Zde pro ně bude k dispozici nový vedoucí, pan Tomáš Ministr.

To jsou nejzásadnější novinky od této firmy a více si můžete přečíst v newsletteru zde!

I bez řádných příjmů si můžete půjčit

Bojíte se půjčkám jinde, než v bance? Nebojte, je to zbytečné. Naštěstí i v dnešním světě plném okrádání a podfuků existují lidé, kteří to myslí dobře. Jasně, nikdo to nedělá zadarmo a ani to nemůžete chtít, nicméně úroky u takových institucí jsou férové a určitě ne vyšší jak v bance.

Číst dál: I bez řádných příjmů si můžete půjčit