Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Interim management

Interim management - J.I.P PRO FIRMY S.R.O.

Máte problém? Odešel Vám zaměstnanec a potřebujete ho rychle nahradit? A nebo Vám onemocněl na delší dobu a potřebujete za něj rychle najít dočasnou náhradu? Nebo prostě potřebujete na chvíli posílit svůj tým? Odpovědí na Vaše problémy může být Interim management.

Číst dál: Interim management

Co je to CRM systém a proč ho potřebujete?

Moderním trendem mezi firmami je využívání tzv. CRM systémů. Setkali jste se někdy s tímto online systémem nebo využíváte jeho výhody? Pokud ano, můžete tento článek ihned zavřít, pokud ne, doporučujeme číst protože si řekneme co to je a co firmám přináší za výhody.

CRM systém

Číst dál: Co je to CRM systém a proč ho potřebujete?

Hydropool spas s.r.o.

Dnes pro Vás máme speciální článek, ve kterém se budeme věnovat společnosti Hydropool spas s.r.o. a službám a produktům, které nabízejí široké veřejnosti. Podle jména jistě někteří bystří jedinci rozpoznají, že budou mít něco společného s vířivkami.

Hydropool spas logo

Číst dál: Hydropool spas s.r.o.

Návod: Jak získat úvěr pro začínající podnikatele

Rozjezd vlastního podnikání je velkým okamžikem pro mnoho podnikatelů, proto je důvodem k obavám z nepoznaného. Mnohdy se však setkáváme s lidmi, kteří mají relativně dobrý podnikatelský záměr, avšak se bojí žádat banku o podnikatelský úvěr nebo naopak úvěr nedostanou. V tomto článku najdete pár rad, kde můžete sehnat peníze pro své podnikání.

podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele

Číst dál: Návod: Jak získat úvěr pro začínající podnikatele

Prodejte svou firmu za tu nejvyšší cenu!

Máte už toho všeho spojeného s podnikáním dost? Stále častěji Vás napadá myšlenka, že svou firmu prodáte? Než se do toho vrhnete, hluboce se zamyslete, přece jenom vytvořit prosperující firmu byl běh na dlouhou trať. Zcela logicky chcete z prodeje co nejvíc vytěžit na pěkný „důchod“. Máte na výběr, že si prodej obstaráte sami, nebo se svěříte do rukou odborníkům, kteří Vám správně poradí, jak operaci realizovat.

Číst dál: Prodejte svou firmu za tu nejvyšší cenu!