Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Poslechněte si funky rock z Budějovic

Potrubí. Když se řekne toto slovo, tak se většině vybaví kanalizační trubky nebo potrubní pošta. Ovšem potrubí je i kapela z Budějovic s podtitulem „rockoví údržbáři  z Budějovic“. Jsou celkem 4 a rozhodně se toho nebojí. Sami o sobě tvrdí, že hrají funky s hitovými parametry, ale i syrový rock. Rytmický vokál s hravými texty, ostrá riffová kytara, perfektní spolupráce spalující basy a bicích. Společně fungují již od roku 1996 a od té doby vyhráli celkem 5 alb. Jejich producent je Petr Novotný a Potrubí tak patří k jihočeským stálicím, které mají na kontě více než 250 koncertů.

Číst dál: Poslechněte si funky rock z Budějovic

Silniční radary

Zajistit bezpečnost na silnicích není lehká záležitost, s dopravními nehodami se setkáváme denně. Častým viníkem těchto dopravních nehod jsou rychle jedoucí vozidla. Pro zpomalení rychle jedoucích řidičů jsou často využívány silniční radary. Tyto informační panely slouží k měření rychlosti vozidel, kterou pak zobrazují na velkoplošný displej. Řidič vozidla, které se k panelu blíží, vidí, jakou rychlostí jede, a tato informace ho většinou donutí zpomalit – radary tak mají především psychologický vliv. Mohou pomoci zajistit dodržování rychlosti a také samozřejmě zpomalení rychle jedoucích vozidel.

Čínska medicína Bratislava

Štúdium tradičnej čínskej medicíny je veľmi obsiahle, pretože jej korene sú staré niekoľko tisíc rokov a liečba sa výborne praktizuje v takmer každom ochorení. Jej zmyslom je liečiť ako ochorenie akútne - viróza, zápal močových ciest z prechladnutia, tak ochorenie dlhodobé - opakujúce sa bolesti hlavy, alergie, gynekologické problémy, bolesti chrbta a ďalšie. Táto prírodná medicína využíva poznatku vlastné samouzdravovací schopnosti tela za použitia foriem liečby akupresúry alebo akupunktúry.

Číst dál: Čínska medicína Bratislava

Elektrokolo – 100 km za 6 Kč

Máte rádi dlouhé projížďky na kole, ale bojíte se, že samou vyčerpaností nedojedete do tolik vytouženého cíle? Nemáte řidičák, ale přesto byste řídili dopravní prostředek, který nezávisí pouze na vyvinutí vlastní síly? V tom případě je čas vyzkoušet elektrokolo. Spojení vlastní síly a elektrické energie vám poskytne příjemnou jízdu na kole. Elektrokolo je vybavené elektromotorem, akumulátorem a voličem způsobu jízdy. Plusem je, že nemusíte investovat do benzínu, ale k dobití akumulátoru vám postačí 230 V zásuvka. Když si chcete odpočinout nebo zkrátka jen vyjet kopec s větší lehkostí, tak stačí zvolit vhodný program a vychutnat si požitek z jízdy. Když máte chuť rozehřát tělo a napnout svaly, stačí vypnout motor a vynaložit pouze vlastní sílu.

Číst dál: Elektrokolo – 100 km za 6 Kč

Zahradní domky Brno

Nemáte kam uložit zahradní nářadí, nebo stroje? Není nic jednoduššího než si pořídit zahradní domek, jehož využití je ale mnohem širší než pouze pro uskladnění zahradního nářadí. Zahradní domky Brno nabízí i dostatek prostoru pro zaparkování sekacího traktorku, nebo mohou sloužit jako místo pro přespání hostů.

Číst dál: Zahradní domky Brno