Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Kvalitní velkoformátový tisk od OFSITO s.r.o.

Kdo jsme? Jsme společnost s mnohaletou tradicí a jmenujeme se OFSITO s.r.o.
Co umíme? Věnujeme se potisku. A díky novým technologiím nabízíme i velkoformátový tisk. Proto si nás oblíbili hlavně umělci, fotografové, ale i všichni, kdo si chtějí vyzdobit svůj interiér vlastní velkou fotkou.
Kvalitu zaručujeme díky strojům JESTRIX, které slaví úspěch všude po světě. Vytváří výbornou pigmentaci, barvy jsou zářivé a opravdu věrohodné. Jemné přechody zajišťujeme díky vysokému rozlišení.

Číst dál: Kvalitní velkoformátový tisk od OFSITO s.r.o.

Potřebujete přibrat? Pak zkuste gainery

jídlo

Někteří lidé, mají opravdu rychlý metabolismus. Říká se jim ektomorfové. Většina takovýchto lidí má problém přibrat, i když se bude cpát vším možným. Možná je znáte – opravdu vyhublí lidé, kteří dokáží spráskat na jedno posezení dort, zmrzlinu a zajíst to pořádným kusem bůčku.

Pokud tedy chcete přibrat, máte několik možností. A jednou z nich je používat gainery.

Číst dál: Potřebujete přibrat? Pak zkuste gainery

I drogerii nakoupíte online

Technologie se ubírají neustále kupředu. S příchodem internetu se začaly rozšiřovat internetové obchody. V současné době na internetu koupíte cokoliv – oblečením počínaje a drogerií konče. Vstoupíte-li do online drogerie, můžete koupit čistící prostředky, pomůcky na úklid a další drogistické zboží.

Číst dál: I drogerii nakoupíte online

Kreatin a historie

Historie potravinového doplňků známého pod názvem doplněk kreatin, sahá až do roku 1993. Ovšem v té době nebyl příliš známý a nedostával velkou důvěru. Dnes je vše jinak. Patří mezi nejpoužívanější výživové doplňky stravy, protože patří mezi přirozené látky pro tělo. Jedná se o zdroj energie, kterou jsme si schopni sami syntetizovat ze základních aminokyselin. Vzniká ve slinivce břišní, v ledvinách a játrech. Dále se pomocí krve dostává ke svalům, kterým dodává výživu.

Číst dál: Kreatin a historie

Tenisové zástěny, aby na vás nebylo vidět

Pokud hrajete tenis, pak určitě znáte tenisové zástěny. Tyto zástěny bývají zelené a jsou vyrobeny ze zeleného pleteného polyethylenu. Díky tomuto materiálu nezničí plot a nejlépe splní svou funkci – aby přes plot nebylo vidět. Protože jsou zástěny nepotisknuté, ale dají se potisknout. Využívají se k reklamním účelům. Pokud jsou vaší cílovou skupinou tenisoví hráči (prodáváte sportovní oblečení, rakety apod.), případně finanční skupina, která hraje tenis – tzn. Vyšší finanční třída, pak jsou pro vaši reklamu zástěny naprosto ideální. Jedná se o nenásilnou formu reklamy, kterou právě tato skupina oceňuje.