Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Repasovník – počítač byl neočekávaně restartován nebo došlo k neočekávané chybě

Kupovat si repasované počítače je vždycky risk, ale toto jsem opravdu nečekal. Ti, kteří prodávají tyto počítače by si měli dávat pozor na to, aby jejich produkty fungovaly skoro jako nové a ne aby se při každé příležitosti neustále vypínaly. Měl jsem s ním hned několik problémů, ale dva přetrvávaly. Pomůžete mi prosím?

rozbitý počítač

Číst dál: Repasovník – počítač byl neočekávaně restartován nebo došlo k neočekávané chybě

Jak nastavit tlak v domácí vodárně

Převážné množství domácích vodáren je potřeba pravidelně dotlakovávat, aby se zajistila jejich správná funkčnost a bezchybný chod. Kontrola samotného tlaku by se měla při nepřetržitém provozu provádět alespoň čtyřikrát do roka.

tlakování domácí vodárny

Číst dál: Jak nastavit tlak v domácí vodárně

Neriskujte pád z výšky, použijte pracovní plošiny

Občas vás může potkat práce ve výšce. Pro mnoho lidí se jedná o spíše nepříjemnou práci, která dělá nejednomu opravdu velký problém. Jedná se o práci, která má být zvláť ohodnocena a navíc konaná speciálně proškolenou osobou. Ale známe to každý, šetří se, kde se dá, takže málokdy se povolá profesionál. Když už tedy musíme do výšky, existují různá řešení, která nám usnadní tuto práci bez většího rizika. Jedním z takových prostředků jsou plošiny o kterých se budeme v tomto článku bavit.

Číst dál: Neriskujte pád z výšky, použijte pracovní plošiny

Výhody skříněk pod umyvadlo a dalšího koupelnového nábytku

Zrovna jste dokončili základ své koupelny a přemýšlíte, jak a jestli vůbec má cenu pokračovat dál? Budete mít nějaký zisk z toho, když si pořídíte doplňkové skříňky? My věříme, že rozhodně ano a v tomto článku vám naše důvodu představíme.

Číst dál: Výhody skříněk pod umyvadlo a dalšího koupelnového nábytku

Nezbytností moderního dentisty je rentgen a mikroskop

Současná doba přináší obrovský rozvoj technologií, které umožňují výrazné zvýšení kvality diagnostiky a stomatologické léčby. Tak jako všechny lékařské disciplíny, tak i stomatologie se vyvíjí a tak se můžeme potkat stále s modernějšími pomůckami, které lépe diagnostiku například zubní kazy nebo změny v kosti. Takový případ je dentista, který svým pacientům navrací plnohodnotný život pomocí fixních náhrad, přesnost vyhotovení se tady pohybuje v desetinách milimetrů! Co ovšem zubařům napomůže, aby jejich práce byla přesná? Přece mikroskop a rentgen.

Číst dál: Nezbytností moderního dentisty je rentgen a mikroskop