Znamená pro firmy AKCE a CENA všechno?

Návod jak ušít sedací vak

Sedací vaky jsou úžasná náhrada obyčejných židlí. A to jak doma u televize, tak třeba i v kanceláři. Skoro u práce ležet je přece mnohem lepší, než jenom sedět. Navíc v sedě se tak krásně neusíná (i když to ais záleží na tom, co zrovna děláte). Jestli nevíte, kde sedací vaky koupit, můžete si je s námi zkusit ušít. Ale protože my si v šití moc nevěříme, nejspíš stejně skončíme u toho, že si pytel na sezení raději koupíme. Pokud jste v podobné situaci, určitě čtěte až o konce. Řekneme vám, kde si vaky můžete jednoduše koupit.

sedací vak

Číst dál: Návod jak ušít sedací vak

Průtok potrubím – jak ho vypočítat?

Při pořizování potrubí je důležité nejen správně vybrat materiál, ale také umět spočítat průtok. A s tím výběr materiálu také souvisí. Pro potrubí, kde očekáváte vysoký průtok, použijete úplně jiný materiál než tam, kde je průtok nižší. Máme pro vás základní vzoreček, se kterým budete počítat.

vodovodní potrubí

Číst dál: Průtok potrubím – jak ho vypočítat?

Objemový trénink bicepsů – buďte Arnold

Konečně jste si řekli, že si splníte své fitness sny a začnete na sobě pořádně pracovat? A je vaším vzorem zrovna Arnold? Máme pro vás nachystaných několik tipů přímo od něj. Tak čtěte dál a zjistěte, jak získat takový objem, jako měl on.

činka

Číst dál: Objemový trénink bicepsů – buďte Arnold

Co znamená zánovní mobil?

Zrovna sháníte nový telefon a kromě obyčejných úplně nových mobilů občas narazíte i na takové názvy, jako je třeba zánovní telefony. A vy jste úplně zmatení z toho, co to má jako znamenat. A my jsme o tom pro vás napsali celý článek. Nemáte zač.

rozbalený telefon

Číst dál: Co znamená zánovní mobil?

Léčivé účinky ametystu – co můžete očekávat?

Léčivé účinky různých drahých kamenů jsou podměrně diskutované téma. Lidé se snaží vyhýbat klasickým lékům a metodám a obrací se k alternativní medicíně. Ať už v sílu různých bylin, čaker nebo kamenů věříte nebo ne, je určitě zajímavé si o této problematice něco načíst. Dnešním tématem bude ametyst, jeho účinky a jak jej můžete mít neustále u sebe.

ametyst

Číst dál: Léčivé účinky ametystu – co můžete očekávat?